Meie juurest saad väga erilised Great Lengths juuksepikendused, mis kestavad kaua ning on paigaldatud perfektselt. Meie anname oma tööle ja juustele garantii, just nii kindlad oleme me Great Lengths juuste ning oma juuksurite osavusele!

Tule meie salongi ning valime tasuta konsultatsiooni käigus välja just sinule kõige sobivama kinnituse ning juuksed. Valida on mitme erineva kinnitussüsteemi ning sirgete, laines ja lokkis juuste vahel.

Meie suureks trumbiks on parima kvaliteediga juuksed, mis lõigatakse juuksedoonoritel patsina peast ning kogu töötlus toimub juustega , mille kutiikulikiht säilib ühesuunalisena, garanteerides pusavabad ning loomulikult käituvad juuksed hiljem kliendi peas. Kogu juuste töötlusprotsess on pikaajaline ning tugevate kemikaalidevaba, lisades juustele väärtust juurde. Juuksed on tugevad ja vastupidavad ning meie kinnitused on patendeeritud ühendid , mis teid alt ei vea. Kannate neid pikendusi nii kaua , kui teile sobib ning eemldamine toimub professionaalide poolt imelihtsalt. Meie paigaldajad on oma ala spetsialistid, kes läbivad pidevalt koolitusi ning omavad pikaajalist kogemust , mis tagab teile parima tulemuse. Oleme üks esimesi salonge, kes 15 aastat tagasi alustas juuksepikenduste paigaldusega ning need inimesed on meie juures ikka tööl. Meie ei paigalda teile ainult pikendusi , vaid loome teile uued juuksed! Saate pikendustega ka uue värvi ning suurepärase lõikuse!

Nii nagu Sophia Loren on öelnud:

“Hairstyle affects how the rest of your day, but in the end – and the whole of life” – likes to say Sophia Loren.

( Su soeng mõjutab tervet sinu päeva, aga lõppude lõpuks- kogu sinu elu- armastab rääkida Sophia Loren)

Vaata lähemalt Great Lengths juuksepikenduste kohta siit