Teraapiline juukselõikus mida teostatakse kuumade kääridega!

Läbi kuuma lõikamise parandatakse juuste tervisliku seisundit ning suurendatakse nende kaitsevõimet. THERA-cut on juukselõikuse uus meetod, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele, nii pikkadele kui lühikestele, nii trendikatele kui klassikalistele ja kõikidele klientidele – nii noortele kui vanadele.
Juuste lõikamine ja nende otste sulgemine – kõik toimub samaaegselt.
THERA-cut juukselõikus on elektrooniliselt kontrollitud temperatuuriga juukselõikus, mis garanteerib täpse lõikamise ja lõikepindade sulgemise, tänu millele omakorda lahendatakse mitmed juustega seotud probleemid.

Peened juuksed:
Omandavad rohkem kohevust ja mahulisust, täiesti uus elamus nii meestele kui ka naistele, mida me meelsasti aktsepteerime. Juuksed, mis varem ei kasvanud pikaks, tugevnevad nüüd ja kasvavad pikaks.
Juuste välja-langemine:
Paljudel juhtudel peatub juuste väljalangemine ja juuksed kasvavad paksemaks. Isegi meestel!
Hargnevad otsad:
THERA-cut juukselõikuse puhul pole see enam probleemiks. Tuleb regulaarselt lõigata.
Püsilokid:
THERA-cut juukselõikusega muutuvad juuksed elastseteks ja vetruvateks. Püsilokid saavad endale “uue elu”.
Elutud, murduvad juuksed:
Omandavad uut elujõudu ja muutuvad säravamaks, elastsemaks ja kammitavamaks.

THERA-cut juukselõikuse korral toimub juuste otste lõikepinna momentaanne sulgemine ja juuksed säilitavad oma normaalse konditsiooni.
Juusteotste kohene ja püsiv sulgemine garanteerib nende parima kaitse ning keskkonna mõjud ei suuda kahjustada juukseid. Juuksed on mitte üksnes tervemad ja säravamad, vaid ka tunduvalt elastsemad, vetruvamad ja silmnähtavalt mahukamad. Theracut juukselõikus püsib kauem ning selle lõikusmeetodi tõhusus on tõestatud. 98% katsetes osalenud modellidel paranes juuste konditsioon.