Kehahooldused

 • PARAFANGO kehahoolitsus- meremudaga salendav ja tselluliiti vähendav

  • 50

  Tselluliidi ravi meremudaga ning organismist jääkaineid väljutav hooldus. 

  Hooldus sisaldab:
  - naha koorimist,
  - aktiivseerumit,
  - soojendatud parafiini ja muda segu
  - mähis
  - spetsiaalne kreem elastsuse ja toonuse tõstmiseks

  Hoolduse kestvus: 90min.

 • GERARDS Chocolate massaaz

  • 60

  Sobib igaühele, kes soovib saada ebatavaliselt nauditavat, multi-sensoriaalset, Stressivastast-, endorfiinset massaaži, mis aitab Teil saavutada hea meeleolu.
  Niisutab, toidab ja pehmendab nahka kogu kehal.
  Kestvus:   70min

 • GERARDS Pipra hooldus

  • 60

  Tselluliidivastane lõõgastav hooldus.

  Piprahooldus ravib kiirelt ja efektiivselt igat tüüpi tselluliiti. 

  Kõik piprahooldustooted on tugeva aroomiteraapilise närvisüsteemi ja nägu rahustava toimega vähendades silmnähtavaid esmaseid stressi ilminguid. Hoolduse kolm põhilist toimeainet on: 

  - Pipar: iidne eksootiline ja maagiline vürts mis on olnud luksuse ja rikkuse sünonüümiks. Pipraterades leiduv eeterlik õli on intensiivse meeltülendava, sooja ja sensuaalse lõhnaga mis on tuntud oma aroomiteraapiliste, termoaktiivsete ja raku ainevahetust stimuleerivate omaduste poolest.

  - Surnumere vee kontsentraat: mineraalsoolade ja jodeeritud komponentide poolest rikas merevee kontsentraat mis toimib vedelike katalüsaatorina. Niisutab ja remineraliseerib aidates väljutada mürke ja kiirendab rakuainevahetust.

  - Valge muda: koosneb peamiselt valgest portselansavist millel on tervendavad, tasakaalustavad ja stimuleerivad omadused. Savis on rikkalikult remineraliseerivat silikooni mis aitab kaasa toksiinide väljutamisele nahka kuivatamata.

  Kestvus:   90min