Näohooldus

Kuidas valida õige näohooldus?

Näohoolduse puhul tuleb pöörduda professionaalse kosmeetiku poole, kes aitab välja selgitada teie näonahale sobiva protseduuri, et pakkuda täiuslikku nahahooldust. Meie salongis pakutakse mehaanilist näopuhastust ja ultraheli puhastust.

Kõike seda saab meilt! Võta meiega ühendust siit: ilusalong Tallinnas

 

Ultraheli näohooldus

Näopuhastuses juhib ultraheli piesoelektriline spaatel-otsik, mida kasutatakse koos spetisaalse puhastusvedelikuga. Tulemusena nahalt eraldub kõik liigne: kreemi- ja meigijäägid, rasu, higi ning surnud epiteelrakud. Ultraheli hoolduse käigus paraneb nahaverevarustus ja lünfiringe. Olles antibakteriaalse toimega annab ultraheli häid tulemusi akne ravis.
Ei ole valus, ega ärrita nahka, sobib igas vanuses ja igat tüüpi nahale, ka väga tundlikule.

Vastunäidustused

Vastunäidustused näohoolduses:

  • allergilised ja põletikulised nahalööbed
  • lahtised haavandid
  • marrastused
  • pahaloomulised kasvajad
  • üldine füüsiline halbolek (palavik)
  • aparaadihooldustes epilepsia

Kõik on individuaalne ja lõpliku otsuse saab teha ikka konsulteerides kosmeetikuga.

Erinäohooldused

Meie ilusalongis saate veel erinäohooldusi.

Academie erihooldused

Kollageeni hooldus

Sobib suurepäraselt esimeste vananemisilmingute vastu võitlemiseks aga ka juba küpsemale nahale.

Kollageeni tootmist on võimalik suurendada nn naharakkude stimulatsiooni abil, sest kollageeni roll on nahka niisutada ja taastada naharakke.

Hoolduse käigus antakse nahale rohkelt aktiivaineid, mis võitlevad erinevate vajadustega nahas. Kosmeetik alustab teile sobivate toodete valikuga näopiim, toonik – kollageenihoolduses koorijaks on glükoolhape (piimhape), mis aitab imenduda efektiivsemalt teile valitul ampulli. Järgneb näomassaaž, mis aitab parandada pärisnaha ja ka alusnaha vereringet. Lümfiring tõstab lihaste toonust ja soodustab ainevahetuse jäākainete eritumist.

Kantakse peale kollageenleht mask, mille aktiivained leedripuu ja kollageen lahustatakse näol spetsiaalse aktiivlahusega.

20-45 min järel on teie näonahal tunne siidine, värske, jumekas. Piisav kollageen muudab naha pehmeks, väldib kortsukeste teket, stimuleerib rakkude tootmist, tagab vajaliku niiskuse.
Soovitava tulemuse säilitamiseks võib hooldust teha kuurina. 1 kord nädalas 6 nädalat või hooldusena üks kord kuus.

 

Mehaaniline näopuhastus

Mehaaniline näopuhastus sobib kliendile, kui on vaja puhastust ummistunud pooridele ehk komedoonidele, miiliumid ja üksikud põletikulised vistrikud. Hoolduse käigus on tulemus kohene.

Mehaanilise puhastuse käigus puhastatakse kliendi näonahk meigist ja tolmust meigipiima ja tooniku abil. Seejärel tehakse nahaanalüüs. Kosmeetik leiab vastavalt nahale sobivad tooted, koorijad, seerumid, maskid. Näonahk aurutatakse sooja auruga, et poorid avaneksid ja oleks lihtsam rasu eemaldada. Kosmeetik teeb mehaanilise puhastuse. Abivahendiks poorilusikas ja steriilne side. Pärast puhastust tehakse darsenvalisatsioon. See meetod on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega, stimuleerida naha vereringet ja ainevahetust, mille tulemusena nahk taastub kiiremini ja valulikkus põletikulised sõlmekesed taanduvad.

Vajadusel teostab kosmeetik ka lõõgastava massaaži. Kannab peale maski, eemaldab 15-20 minuti möödudes ja kannab peale silma, huule ja näokreemi. Teie nahapoorid on puhtamad ja nahk mõnusalt värske ja klaarim.

Vaata hinnakirja: näohooldused