Näohooldused

 • ANESI Ultraheli näohooldus

  • 50

  Kestus 1h 30min

 • For´lled näohooldus

  • 70

  Forlle´d – noorendav ja süvaniisutav hooldus salongis ja kodus.
  2002. aastal sai Jaapani kontserni Shimadzu teadur Koichi Tanaka bioloogiliste makromolekulide identifitseerimise ja struktuuri uurimismeetodite ehk nanotehnoloogia väljatöötamise eest Nobeli rahupreemia. See ainulaadne väikesemolekuliliste ravimite tootmismeetodi globaalne patent on antud Shimadzu konserni kuuluvale Forlle’d laboratooriumile.

   

  Hooldusprogramm kuivale nahatüübile:
  Meie Kosmeetikud pakuvad Teie nahale kohest mugavus tunnet juba puhastustooteid kasutades: skavalaanpõhine nanogeel niisutab nahka sügavamalt kui ükski teine toode.

  Hoolduses lisatakse Teie nahale lipiidide täiendust. Sellest hetkest naha elastsus paraneb, niiskustasakaal normaliseerub, mille järel naha kuivus, ketendamine ja liigne naha sarvestumine saadakse kontrolli alla.

  See hooldus stimuleerib suurepäraselt naha uuenemisprotsessi ja aktiveerib rasuainevahetust. Hooldust tõhustatakse oligopeptiide sisaldava massaazikreemiga, mis noorendab rakke, tugevdab nende kaitset hapnikupuuduse ja muude kahjutegurite eest.

  Hoolduse lõppedes Teie naha värvus , siledus ja -mugavustunne on taastunud.

   

  Hooldusprogramm rasusele ja sega nahale:
  See hooldus korrigeerib vastavalt nahatüübile iseloomulikke probleeme ja nende tagajärgi. Hoolduse mõjud:

  süvapuhastav, leevendab põletikke, normaliseerib rasunäärmete tegevust, eemaldab toksiine, aktiveerib pindmist vereringet, parandab naha vastupanuvõimet, silendab ja muudab naha matiks.

  Hooldus lõpetatakse kaoliinipõhise savimaskiga,mis vähendab turset, absorbeerib üleliigset rasu ja koorib õrnalt sarvestunud rakukihti.

   

  Hooldusprogramm tundlikule-kuperoosa nahale:
  Hoolduse käigus kasutavad meie kosmeetikud spetsiaalselt Forlled poolt patenteeritud aine kombinatsiooni, mis parandab veresoonte seinte elastsust. Õlid ja seerumid toidavad koheselt , rahustavad nahka ning parandavad naha niiskuse sidumise võimet. Kuivus ja pingul tunne kaovad. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaažiga.

   

  Tugevdav ja tõstev hooldusprogramm individuaalse Biopure peptiidikokteiliga:
  Suurepärane noorendav efekt ilma injektsioonita.

  Sobib väsinud ja lõtvunud naha puhul. Bioloogilise tugevdamise puhul on tegemist kollageeni ja elastiinikiudude aktiivse sünteesiga nanotehnoloogia abil, mille tulemusena saadakse bioloogiline pinguldav mõju. Hooldus koosneb seitsmest etapist, mille käigus kosmeetik kannab just Teie nahale individuaalselt kokku segatud seerumikokteili. Hooldust soovitatakse vanuses 35+ ning kosmeetiku hinnangul ka noorematele klientidele. Intensiivkuur koosneb kuuest korrast 1 x nädalas tehtavast hooldusest. Tulemuse säilitamiseks soovitame kordushooldust 1 kord kuus.

   

  Elavdav kiiremõjuga Hooldusprogramm:
  Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale.

  Luksuslik hooldusprogramm, mis pühib näolt kõik vananemise ilmingud. Naha kõikide kihtide ja retseptorite vaheldumisi aktiveerimine parandab kudede ainevahetust, toitainete omastamist ja vereringet. Seetõttu on hooldusel mitmeid kiiresti ilmnevaid omadusi: hooldus pinguldab tumedaid silmaaluseid ja muudab need heledamaks, taastab näo nooruslikud kontuurid, madaldab kortse ja parandab naha värvust, taastab naha elastsuse ja sileduse. Hoolduskuuri tulemusel kaovad östrogeenipuudusele viitavad nähud, kollageeni ja elastiini tootmine aktiveerub, veresoonte seinad tugevnevad ja pindmine vereringe kiireneb.

  Hoolduse tõhustamiseks tehakse " aega peatav" massaaž.