Nii kauakestvad ripsmed, et pead neid omadeks! Nii luksuslikud, et soovid, et nad olekski!

Olles Eesti esimene salong, kes pakub Lashes by abalico ripsmepikenduse teenust omame me juba pikka kogemust ning oleme veendunud, et Lashes by abalico on parim materjal. Lashes by abalico materjali suurimaks eeliseks on liim, mis tagab kauakestva tulemuse.

Mis on Lashes by abalico ripsmepikendused?

Lashes by abalico ripsmepikendused on uus glamuurne moodus pikendada ja tihendada oma ripsmeid. Samuti on need praktiline, mugav ja kaunis alternatiiv ripsmetušši kasutamisele. Vastupidi sajandeid vanadele, traditsionaalsetele kunstripsmetele on ripsmepikendused esimene innovatsioon, mida saab kanda igapäevaselt, ilma öise eemalduseta. Kuna iga ripsmepikenduse karv kinnitatakse ühe oma ripsmekarva külge, on lõpptulemus väga loomulik, mida ei ole võimalik isegi lähivõttel eristada.

Kui kaua need tegelikult vastu peavad?

Kui õigesti paigaldatud, kasutades Platinum Bond kinnitust, võib Lashes by abalico ripsmepikendusi kanda aastaringselt, minimaalse kuise hooldusega. Peale esimest paigaldust soovitatakse hoolduseid, et asendada karvu, mis on ära kukkunud. Et hoida täiuslikult tihedat ilmet tuleks ripsmed vahetada täielikult iga nelja nädala tagant.


Kas ripsmepikendused võivad kahjustada oma ripsmeid?

Õigesti paigaldatud ripsmepikendused ei kahjusta oma ripsmeid. Lashes by abalico ripsmepikenduste puhul kasutatakse tehnikat, mis lubab oma ripsmetel edasi kasvada. See tehnika näeb paigalduse käigus ette mitu erinevat “eraldamis” sammu. Iga naturaalne karv jätkab kasvamist oma loomulikus tsüklis, sest iga pikendus on kinnitatud ühe oma ripsmekarva külge, jäädes eraldatuks kõrvalolevatest ripsmetest.

Kas pikendustega võib kasutada ripsmetušši?

Äsja paigaldatud ripsmete puhul ei olegi vaja ripsmetušši kasutada, sest liim on must. Kui on hädavajalik tušši kasutada, siis tuleks teha seda enne hooldust. Vees lahustuvat tušši võib kasutada, kuid selle tihe kasutamine võib oluliselt vähendada ripsmepikenduste eluiga. Veekindlat tušši ei soovitata kasutada, sest see võib kinnitused lahti sulatada.

Milline oleks ripsmepikenduste kodune hooldus?

Öine niisutamine on vajalik, et maksimaliseerida ripsmepikenduste eluiga. Lashes by abalicoi öised niisutuspadjad on täiuslik viis, kuidas puhastada ripsmed meigist või mustusest, samas neid niisutades, et säilitada nende elastsus. Meie glükooli- ja karbonaatide vaba ripsmetušši on spetsiaalselt väljatöötatud ripsmepikenduste jaoks ning ei kahjusta kinnitust. See sobib kasutamiseks kolme või nelja nädala pärast peale ripsmete paigaldust, kui hooldus on lähenemas. Samuti on soovitatav kasutada ripsmekammi, et hoida ära ripsmete sassi minemist. Nii nagu ei läheks te välja juuksurist ilma spetsiaalsete toodeteta- nii sama on ka ripsmetega.