Ripsmepikendused

Mis on ripsmepikendused ja kuidas neid paigaldatakse ?

Ripsmepikendused on ripsmekarvad, mis liimitakse su enda naturaalse karva külge.

Kuidas ripsmepikendused paigaldatakse?

Neid on erinevas pikkused ja paksuses, nii on võimalik teha mitmesuguseid erinevaid stiile ja väljanägemisi ripsmetele. Alates loomulikust kuni nukusilmadeni välja. Ripsmepikendused paigaldatakse oma naturaalse ripsmekarva külge, tehnikas üks karv ühele karvale. Paksuse ja pikkus valitakse koos tehnikuga ja vastava pilgu soovile kohapeal. Valik oleneb palju ka oma ripsmete seisukorrast ja pikkusest. Tehnik valib alati õige pikkuse ja paksuse lähtudes kliendi ripsmetest, et mitte neid kahjustada. Pikendus paigaldatakse 0.2-0.3 mm kaugusele silmalaust. Protseduur võtab aega ca 1-1,5 tundi ja hooldus 1 h.

Mis on volüümripsmed/Hollywoodi ripsmed?

Volüümripsmepikendusi paigaldatakse 2 kuni 7 pikenduse lehvikut oma naturaalsele karvale. Spetsiaalse tehnika abil tehakse peenikestest kunstripsmetest lehvik, mis paigaldatakse see järel oma ripsmele. Volüümripsmepikenduste diameeter on 0.05 ja 0.07 mm, tänu millele ongi võimalik neid nii palju panna, seejärel enda ripsmeid koormata. Volüümripsmetega on võimalik palju tihedusega mängida. Ka hõredate naturaalsete ripsmete korral on võimalik tihedamat tulemust saavutada kui klassikaliste ripsmepikenduste puhul. Klient ise saab valida, kas ta soovib maksimaalset või loomuliku tulemust. Ripsmepikenduste pikkus valitakse koos kliendi soovi, silmakuju ning naturaalsete ripsmete tugevuse järgi. Võimalik on valida naturaalset tulemust, avatud või kassi silma efekti. Vastavat siis kuidas ilu soovitakse rõhutada.

Kõike seda saab meilt! Võta meiega ühendust siit: ilusalong Tallinnas

Kaua võtab aega paigaldus ja hooldus?

Volüümripsmete paigaldus võtab aega 1,5 h – 2,5 h. Hooldus 1,5 tundi. Kõik sõltub tööraskusest, nii kliendi soovist kui ka ripsmete enda seisukorrast.

Kui kaua püsivad ripsmepikendused?

Oma ripsmete eluiga on kuni 100 päeva, kuhu jäävad erinevad kasvufaasid. Seetõttu tuleks käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Kõik sõltub, millal vahetuvad ripsmed ja milline on elutempo ja harjumused.

Kas ripsmetega tuleb hoiduda millestki?

Teie elukorraldus ei pea muutuma, kui panete endale ripsmepikendused. Võite käia alati saunas ja ujumas. Tegeleda spordiga ja nautida erinevaid puhkuseid soojal maal.

Mida tuleks kodus ripsmetega teha?

Kõige parem kodune hooldus on kasutades hommikuti ja õhtuti ripsmete harja nende harjamiseks ja puhastamiseks. Vältida erinevaid silmahooldus vahendeid ja kreeme, mis sisaldavad õli. Samuti tuleks hoiduda alati peale panekut ja hooldust 12 tundi vähemalt vee sattumist ripsmetele ja sauna külastamist.

Kõige parem info saamiseks on konsulteerida ripsmetehnikuga, leides Teile sobiva pikkuse ja paksuse ja ripsmete tüübi.

Võta meiega ühendust siit: ilusalong Tallinnas